Typy podprsenek

Balconette – vytváří nádherný dekolt – s polovičními nebo celými košíčky, push-up efektem nebo kosticemi. Většinou má tenká ramínka.

Bandeau – spodní prádlo bez ramínek – kopíruje prsa se širším spodním páskem a páskem na zapínání (podobně jako u ostatních typů). Často bez kostic.

Trianglová podprsenka (Triangle) – s košíčky trojúhelníkového tvaru, upevněné na tenkém pásku na zapínání a tenká ramínka. Není podpůrná, je bez košíčků.

Plunge – není identická s typem prádla push – up, liší se proužkem (pod úrovní prsních bradavek), který spojuje košíčky.

Half cup – prádlo s polovičními košíčky. Ramínka jsou posazená blíže k pažím, bez push – up efektu, některé modely jsou polstrované.

Push – up – vyhledávaný typ: dodává poprsí plný vzhled a modely mají promyšlený výstřih (většinou s kosticemi a polstrovanými košíčky). Ramínka jsou tenká.

Podprsenka podpůrná (Sling Support) – materiál z košíčků prádla pokračuje do širších ramínek.

Tvarovaná podprsenka (Moulded Bra) – ideální typ pod hladký vrchní oděv, s pevnými košíčky beze švů. Má zapínání vepředu i vzadu.

Podprsenka zmenšující prsa (Minimising) – vytváří různými způsoby jemnější vzhled (prsa se rozloží do stran, bez kostic a polstrování).

Sportovní podprsenka (Sports Bra) – pevná podpora ňader, její vznik se datuje do roku 1977. Zabraňuje, aby se poprsí při různých pohybových aktivitách pohybovalo. Méně vystřižená na hrudi než klasické typy podprsenek. U některých druhů sportů (např. jogging) slouží i jako vrchní oděv.

Mateřská podprsenka (Maternity nebo Nursing Bra) – typ, používaný v období, kdy žena kojí dítě. S podpůrným efektem, vrchní vrstva na košíčcích bývá odnímatelná – pro lehčí přístup k prsu.

Podprsenka pro nevěsty (Bridal Bra) – zahrnuje modely, od jednoduchých klasických podpůrných podprsenek, až po prádlo s lehce erotickým vzhledem. Přece jen se najde společný jmenovatel – podprsenka má dokonale tvarovat postavu pod svatebními šaty.

Současné erotické prádlo zahrnuje pestrou škálu typů. Volné košilky s úzkými ramínky, nosí obvykle ženy. Ptáte se proč si kupovat předražené luxusní spodní prádlo, když lze podobný model koupit mnohem levněji? Kabelky jsou modní doplňky, které používají především ženy k uschovávání osobních předmětů.

Velikosti podprsenek

K určení velikosti podprsenky je zapotřebí znát obvod hrudníku pod prsy a přes prsa v nejširší části. Poté dle tabulky níže získáme velikost košíčku.

Velikost košíčku AA A B C D E F G H I

Rozdíl v cm 10–12 12–14 14–16 16–18 18–20 20–22 22–24 24–26 26–28 28–29

Pokud je tedy obvod pod prsy 75 cm a přes prsa 90 cm, rozdíl činí 15 cm – košíček B. Velikost podprsenky tedy bude 75 B.

Push-up podprsenky

Push-up podprsenky jsou jedny z nejoblíbenějších typů podprsenek. Tyto podprsenky push-up drží pevně Vaše poprsí a jejich oblíbenost spočívá hlavně v tom, že dokáží díky push-up efektu opticky zvětšit prsa až o jednu velikost. Push-up efektu se u této podprsenky dosahuje pomocí speciálních vycpávek. Podprsenky push-up je možné zakoupit a objednat prostřednictvím internetu ve velikostích A až D. Většina push-up podprsenek umožňuje odepnout ramínka a dokonce je možné výše uvedené vycpávky, které dodávají podprsence pushup efekt odepnout a push-up podprsenku používat klasickou pro příležitosti, kdy nechcete zvětšovat svoje poprsí. Další výhoda push-up podprsenky je v tom, že žena jejím prostřednictvím získá jistou dávku sebedůvěry a pokud trpí komplexy ze svým malých prsou, je pro ni jedním z možných řešení, využít nákupu push-up podprsenky.

Z čeho je vyrobena pushup podprsenka

Push-up posprsenky se nevyznačují žádnými speciálními materiály, které jsou k jejich výrobě třeba. Materiál pro push-up podprsenky by se dal charakterizovat jako v dnešní době charakteristický materiál pro výrobu spodního prádla. Při výběru push-up podprsenky se tedy nemusíte zajímat o materiál, ze kterého je vyrobena. Nicméně zde uvádíme některé materiály, kterých se nejčastěji využívá pro výrobu push-up podprsenek: polyester, bavlna a další umělohmotné materiály na bázi polyesteru.

Velikost push-up podprsenky

Při nákupu podprsenky push-up je nutné zvážit její velikost. Pro výběr správné velikosti podprsenky push-up je možné využít následující orientační tabulku. Pushup podprsenky jsou vhodné především pro ženy, které si chtějí dodat jistou dávku sebevědomí a opticky si zvětšit prsa. Velmi vhodné jsou push-up podprsenky zvláště pro mladé dívky, kterým ještě nedorostly prsa dle jejich představ a přesto chtějí být aktraktivní a netrpět zbytečnými mindráky v období dospívání.

Podprsenky bez ramínek

Fenoménem dnešní doby je ukázat co nejvíce svoje krásná ramena a krk. Proto módní trendy směřují k co nejvíce odhaleným ramenům a zádům. Ovšem sebedokonalejší a módnější blůzka či tričko je bez správné podprsenky zbytečná. Pro odhalená ramena a záda je nejlepší variantou využít podprsenky bez ramínek. Podprsenky bez ramínek jsou jednoznačně hitem letošní sezóny. Jak ale vybrat správnou podprsenku bez ramínek, aby pevně držela a cítili jsme se v ní pohodlně? V tomto článku si probereme některé úskalí, na která můžeme při výběru podprsenky bez ramínek narazit. Popdrsenky bez ramínek nemusí být jen bez ramínek, ale obvykle mají možnost připnutí gelových ramínek a využít tak podprsenky bez ramínek i jako podprsenky standardní. Takovým podprsenkám bez ramínek se říká univerzální podprsenky a jsou vhodné především pro ženy, které potřebují podprsenky bez ramínek jen vyjímečně a chtějí této podprsenky využívat i při běžném nošení. Podprsenky bez ramínek jsou totiž určeny převážně pro nošení při slavnostních příležitostech (svatby, taneční, plesy ap.), nicméně stále více přibývá žen, které si bez podprsenky bez ramínek nedokáží představit ani běžný den.

Pro správný výběr velikosti uvádíme následující tabulku velikostí s tím, že je nutné poznamenat, že podprsenky bez ramínek podléhají stejným tabulkám velikostí jako podprsenky klasické. Pokud Vám sedí klasické podprsenky, nebudete mít pravděpodobně s výběrem podprsenky bez ramínek žádné problémy. Podprsenky bez ramínek rozhodně sedí a velmi sluší mladým ženám a dívkám, která nemají příliš velká prsa. Samozřejmě výrobci počítají i s ženami, které mají prsa větší a i pro ty objemnější je připravena nabídka ze sortimentu podprsenky bez ramínek.


Odkazy

Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte.

Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.

Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!